GALAN - jaunas paaudzes elektriskie katli un apkures ierīces savrupmājām, dzīvokļiem, ofisiem, vasarnīcām.
Latvija, Rīga, Codes iela 24, LV-1058 * SIA "ALOVS" * tel/fax (+371) 67610688; mob.26761172 
e-mail: galan@alovs.lv
Jaunas paaudzes energotaupības ierīces un ekonomiskās apkures sistēmas
Kas ir Brane™?
 
Brane™ ir mūsdienīgu augsti tehnoloģisku celtniecības membrānu un materiālu tirdzniecības marka. Šie materiāli pilnībā atbilst tirgus prasībām, un izdala Brane™ citu brendu vidū celtniecības nozarē.
 
Zinātniski-tehnoloģiskais progress nestāv uz vietas. Ar jaunu tehnoloģiju ieviešanu daudzas cilvēku dzīves un darbības sfēras top pieejamākas, ērtākas un drošākas. „Brane” materiālu pielietošana - tās ir investīcijas Jūsu nākotnē, jūsu māju, ceļu, mākslīgo ainavu ilgmūžības palielinājums. Tāpēc celtniecībā ir ļoti neizdevīgi pielietot nekvalitatīvus materiālus, īpaši ņemot vērā to faktu, ka celtniecības izolācijas vērtība ir nesamērojama ar pašu konstrukciju vērtību, kuru darba mūžs ir daudz lielāks.
 
 „Brane” materiāli nodrošina būvkonstrukciju aizsardzību, gan visas ēkas dzīves laikā, gan tās celtniecības laikā. Tie ir izgatavoti no izturīgiem un viegliem polimēru materiāliem, „Brane” celtniecības izolācija tiek pielietota kā vēja-, hidro-, un tvaika izolācija pie meliorācijas, uzlabojot grunts kvalitāti.
 
 
 
 
 
Mājaslapas krieviskajā
sadaļa sākta rakstu sērijas
publikācija par aprēķinu
veikšanu, nosakot sev
nepieciešamās apkures
sistēmas parametrus.
 
atrais kredits sohocredit
Powered by Alovs © 2006. All Rights Reserved.
Designed by Alex