GALAN - jaunas paaudzes elektriskie katli un apkures ierīces savrupmājām, dzīvokļiem, ofisiem, vasarnīcām.
Latvija, Rīga, Codes iela 24, LV-1058 * SIA "ALOVS" * tel/fax (+371) 67610688; mob.26761172
e-mail: galan@alovs.lv
Jaunas paaudzes energotaupības ierīces un ekonomiskās apkures sistēmas
Infrasarkanās kabīnes - saunas
 
SIA ALOVS ir sākusi virzīt Latvijas tirgū miniatūras infrasarkanās kabīnes - saunas, kuras
tiešam var izvietot
JEBKURĀ dzīvoklī!
Model
SC-MINIA
Size(mm)
1200(L)*770(D)*1150(H)
Rating
Volt
120/220/240V
Watt
800W
Frequency
50/60Hz
Heater
Side
200W*2
Rear
200W*1
Chair
200W*1
20'GP/40'HC
40/80 PCS
Option
 
Wood
Hemlock or Red Cedar
 
Pievērsiet uzmanību izmēriem: garums 1,2 m; platums 0,77 m; augstums 1,15 m !
Jauda 800 kW !
Model
SC-MINIB
Size(mm)
1050(L)*615(D)*785(H)
Rating
Volt
120/220/240V
Watt
750W
Frequency
50/60Hz
Heater
Front
150W*2
Rear
150W*2
Chair
150W*1
20'GP/40'HC
31/78 PCS
Option
 
Wood
Hemlock or Red Cedar
 
Pievērsiet uzmanību izmēriem: garums 1,05 m; platums 0,615 m; augstums 0,785 m !
Jauda 750 kW !
Model
SC-MINIC
Size(mm)
1050(L)*615(D)*785(H)
Rating
Volt
120/220/240V
Watt
800W
Frequency
50/60Hz
Heater
Front
150W*2
Rear
150W*2
Chair
200W*1
20'GP/40'HC
22/52 PCS
Option
CD-Player & Speakers
Wood
Hemlock or Red Cedar
 
Pievērsiet uzmanību izmēriem: garums 1,05 m; platums 0,615 m; augstums 0,785 m !
Jauda 800 kW !
 
Visām šīm mini saunām ir visas to "lielākā" brāļa īpašības, tai skaitā elektroniskais ciparu
vadības bloks! NAV ANALOGU LATVIJAS TIRGŪ! Zvaniet vai rakstiet uz e-pastu.
Infrasarkanās saunas
(“Health mate”)
 
 Mēs jau sen zinām par siltuma labvēlīgo ietekmi uz cilvēka organismu. Ārstnieciski - profilaktiskās sildīšanas metodes un to realizēšanas veidi vienmēr dalījušies divās daļās:
·    slimā orgāna lokālā sildīšana (reflektori, kausētais vasks, UVČ un citi);
·    organisma t
otālā (vispārējā) sildīšana (saunas, krievu pirtis, latviešu pirtis utt).
 Slimā orgāna lokālās sildīšanas laikā siltums iedarbojas dziļi, bet ļoti mazā platībā. Savukārt totālās sildīšanas laikā uzsilst tikai organisma virskārta, kas nedod vēlamo profilaktisko un ārstniecisko efektu.
 Japāņu ārsts Tadaši Išikava (Dr. Tadashi Ishikawa) 60-jos gados izvirzīja sev mērķi panākt organisma dziļāko audu sasilšanu organisma totālās sildīšanas laikā. Sadarbojoties ar Fuji Medical's R&D department ārsts patentēja speciālus cirkonija keramikas sildelementus ISS  kuri izstaroja infrasarkanā siltuma vidēja diapazona viļnus 2 - 5.6 mikronu garumā. Šāda garuma viļni iekļūst cilvēka organismā 4 cm dziļumā, izsaucot ļoti spēcīgu un pozitīvu reakciju. Ilgus gadus eksperimentējot dr. T. Išikava ir pamatīgi un izstrādājis ieteikumus pareizai un praktiskai ISS pielietošanai. Izmantojot eksperimentu rezultātus doktors ir izveidojis infrasarkanā starojuma kabīni (turpmāk ISSK), kurā ISS izstarotāji ir izvietoti tā, lai sasidītu visu ķermeni, kas, savukārt, ļauj maksimāli efektīgi izmantot infrasarkano sildelementu labvēlīgo ietekmi uz mūsu organismu.
 
ISS (infrasarkana siltuma) iedarbības izpausmes
 Dr. Išikavas izgudrotajas kabīnes darbība balstās uz speciālo cirkonija keramikas sildelementu spēju izstarot dabīgos infrasarkanos (siltuma) starus noteiktā virzienā un diapazonā, kas ir absolūti nekaitīgi. Pateicoties cirkonija keramikas izstarotāju unikālajai konstrukcijai ISS silda audus 4 cm dziļumā. Tieši šāds dziļums nodrošina optimālu iekšējo orgānu, kaulu, muskulu apsildi paātrina asinsriti un citu organisma šķidrumu aprites ātrumu. Tā rezultātā uzlabojas orgānu apgāde ar skābekli, paātrinās metaboliskā apmaiņa, kas savukārt pastiprina organisma imūnsistēmas darbību. Intensīva ķermeņa siltumapstrāde veicina sviedru pastiprinātu izdalīšanos. Sakarā ar to, ka intensīva ķermeņa siltumapstrāde notiek tiešā siltumstaru iedarbībā, ķermenis pastiprināti svīst salidzinoši zemā apkārtējā gaisa temperatūrā - 40 - 60°C. Sviedri izdaloties šādā temperatūrā satur 80% ūdens un 20% cietvielu - tauki, holesterīns, toksīni, skābes utt. (salīdzināšanai - sviedri, kas izdalās karsējoties sauna, satur 95% ūdens un tikai 5% cietvielas). Sviedri mainās ne tikai kvalitatīvi bet arī kvantitatīvi, t.i., sviedri karsējoties ISSK izdalās vairāk nekā karsējoties to pašu laiku saunā 110°C temperatūrā. Dabīgais svīšanas process ķermenim patīkamā temperatūrā garantē ādas maksimālu attīrīšanos un atjaunināšanos. Bez tam, ķermeņa temperatūra infrasarkanā kabīnē paaugstinās līdz 38.5°C, tādā veidā imitējot organisma reakciju uz infekciju, kas izsauc slimību izraisošo baktēriju un vīrusu bojāeju.
 
ISS ārstnieciskā iedarbība
 Bez dr. Išikavas ISSK iedarbību pētīja arī ASV un Ķīnas ISS pētījumu laboratorijas. Salīdzinot iegūtos datus zinātnieki nonāca pie vienprātīga slēdziena, ka ISSK dod efektīgu profilaktiski-ārstejošu rezultātu sekojošās jomās:
1. Sirds-asinsvadu darbības traucējumi
Regulāras infrasarkanas procedūras ļauj samazināt holestirola līmeni asinīs, bet tas savukārt samazina saslimšanas risku ar sirds
slimībām,kā arī pazemina augstu asinsspiedienu. Kļūst mazākas vēnu varikozās paplašināšanas sekas.
2. Nieru darbības traucējumi
Spēcīga svīšana atbrīvo ķermeni no toksīniem un šlākiem, tādā veidā mazinot slodzi uz nierēm.Tas palīdz mazināt problēmas, kas ir saistītas ar nieru darbības traucējumiem( piemeram potīšu piepamšana).
3. Asinsrites darbības traucējumi
Ķermeņa sasilšana ar ifrasarkaniem viļņiem paplašina, stimulējot asinsrites uzlabošanos, it īpaši pereferijas rajonos un kapilāros. Regulāri seansi kļūst par efektīvu līdzekli tādu slimību ārstēšanā kā nepietiekama asinsrite (“aukstas kājas” īpaši raksturīgi veciem cilvēkiem).
4. Muskuļu un locītavu darbības traucējumi
Ir pierādīts labvēlīgs infrasarkano viļņu uz muskuļiem un kaulu savienojumiem, novēršot tādas problēmas kā krampji, artrīta sāpes it īpaši plecu joslā. Arī muskuļu sāpes, mēnešreižu sāpes, reimatisms, radikulīts.
5. Ausu, kakla, deguna funkciju darbības traucējumi
Infrasarkanais starojums var tikt izmantots kā terapeitisks līdzeklis vidusauss un kakla hronisko iekaisumu ārstēšanā. Kā arī palīdz cīnīties ar deguna asiņošanu.
6. Liekā svara problēmas
Infrasarkanās kabīnes izmantošanā ir palielināts enerģijas patēriņš, kas izraisa svīšanu sadedzinot  kalorijas (no 900 līdz 2400 kalorijām viena seansa laikā). Regulāra kabīnes izmantošana palīdz likvidēt lieko svaru.
7. Celulīta ārstēšana
Celulītu veido ūdens, tauki un organisma dabīgo procesu atkritumi.Tie noslāņojas ar vairākām kārtām zem ādas radot celulītu un kosmetiskas problemas. Infrasarkanā siltuma dziļā iekļūšana organismā palīdz sadalīt celulītu, un izvada sviedru veidā.
8. Ādas apdeguma ārstēšana
Ir pierādīts, ka infrasarkanais starojums mazina ādas apdegumu sāpes un palīdz paātrināt jaunās ādas izveidošanos.
9. Nervu sistēmas darbības traucējumi
Infrasarkanas kabīnes seansi nomierinoši iedarbojas uz nervu sistēmu, novēršot bezmiegu, stresu, nervozititāti un nervu tiku.
10. Imūnsistēmas nostiprināšana
Tiek stabilizēta imūnsistēmas darbība, palielinās visa organisma cīņa  pret āpkārtējās vides nelabvēīgo ietekmi. Stabilizējas vielmaiņa, mazinās anēmija.
11. Pēcoperācijas progresīvā rehabilitācija
Cilvēka organismam piemīt pašatjaunošanās process. Atjaunošanas process pēc mehāniskiem bojājumiem sastāv no diviem etapiem: “būvmateriālu” piegāde uz “remontu” bojājumu vietā un pats “remonta” process. Uz vielu apmaiņas paatrināšanas rēķina, šo divu etapu laiks manāmi mazinās, kas ved pie ātrākas brūču, sasitumu, lūzumu dzīšanas, ātrāk dzīst uzpampumi.Manāmi mazinās rehabilitācijas periods pēc hirurģiskām operācijām(izņemot mākslīgo implantantu gadījumus).
12. Gremošanas sistēmas traucējumi
Mazinās holecistīts, normalizējas resnās zarnas darbība.
 Zinātnieki uzskata, ka, bez jau augstāk minētajām slimībām, ISSK regulāra apmeklēšana atstāj negatīvu reakciju uz audzēju šūnu attīstību, iznīcina dažus hepatīta vīrusa veidus, ārstē distrofiju, samazina hemoroīdus, palielina insulīna daudzumu asinīs cukurslimniekiem, ārstē psoriāzi. Arī neitralizē elektromagnētiskā starojuma kaitīgo iedarbību. ISS iedarbības pētīšana turpinās visā pasaulē un mēs ceram, ka zinātnieku hipotēze(vēža šūnu iznīcināšana) apstiprināsies.
 
Sportistiem - amatieriem un profesionāliem
ISSK loma sportistu sagatavošanā un relaksācijā:
1.    ISS iekļūšana muskuļu audos un to sasildīšana ļauj sportistiem uzsākt  treniņus bez iepriekšējās iesildīšanās.
2.    Karsēšanās ISSK ātri izvada no muskuļiem treniņu laikā uzkrājušos    pienskābi, kas rada ” pārtrenētības” un noguruma
simptomus.
3.    Straujā asinsvadu un limfātisko vadu paplašināšanās ved pie zemādas celulīta uzkrājumu izdalīšanās, kas ļauj cīņu mākslas
speciālistiem mazināt svaru daudz efektīvāk sacensību priekšvakarā. svīšanas process infrasarkanajā kabīnē prasa no cilvēka
organisma lielāku enerģijas patēriņu kas ir kaloriju “dedzināšana” (30 minūtēs zaudējami no 900 līdz 2400 kaloriju, kas ir līdzvērtīgs
10-15 km skriešanai.
4.    Straujā asinsrites palielināšanās uzlabo vielmaiņu kas vecina muskuļu masas palielināšnu trenējoties daudz īsākā laikā.
5.    Procedūras infrasarkanajā kabīnē paātrina traumu, sasitumu, lūzumu un sastiepumu dzīšanu, ātrāk dzīst arī uzpampumi.
6.    Aktīvi izvada no organisma toksiskās vielas bez medikamentu lietošanas.
7.    Ļauj samazināt rehabilitācijas periodu pēc sacensībām.
8.    Efektīvi noņem traumu sāpes, likvidē muskuļu krampjus.
9.    Lielā audu apgāde ar skābekli dod līdzīgu  efektu kā “asins dopings”. Bet tas panākams dabīgā veidā.
 
ISS iedarbības kosmētiskie efekti
1. Āda kļūst svaiga, elastīga un gluda. Notiek maksimāla ādas attīrīšanās, kas uzlabo kosmētisko pasākumu rezultātus.
2. Asins cirkulācijas aktivizēšana, izmantojot ISSK, izsauc ādas poru atvēršanos un paplašināšanos. Svīstot atveras pat gadu
desmitiem ”snaudušās“ poras, tiek aizskalotas vecās atmirušās šūnas.
3. Tiešā muskuļu uzsildīšana pirms masāžas ļauj iztikt bez speciāliem muskuļus karsējošiem krēmiem.
4.Rētas uz ādas kļūst maigākas,ir gadījumi, kad rētas pazūd vispār.
5.ISSK apmekējumi mazina nepatīkamu ādas smaržu izdalīšanu.
6. Kļūst mazāki celulīta uzkrājumi, ifrasarkanā kabīne- lielisks pielikums jebkurai pretcelulīta programai.
 
Konstruktīvās īpatnības
 ISSK izgatavotas no Kanādas sarkanā ciedra koka un ārēji atgādina parastu drēbju skapi. Iekšpusē aiz sēdvietas, priekšā un apakšā izvietoti 4 - 5 infrasarkani sildelementi.
ISSK svarīgākie tehniskie rādītāji:
- īss uzsilšanas laiks - 10 minūtes;
- viena seansa ilgums - 30 minūtes;
- spēcīga svīšana salīdzinoši zemā temperatūrā - 40-60°C;
- vienmērīga siltuma sadale kabīnes iekšpusē;
- efektīva un dziļa auguma sasilšana;
- var izmantot bez vecuma ierobežojuma;
- ļoti augsti konstrukcijas efektivitātes, kvalitātes un drošības rādītāji.
 
    http://www.mfd.lv/lv/book/irsauna_lv.htm
Powered by Alovs © 2006. All Rights
Reserved.
Designed by
Alex